Zamów bezpłatną wycenę projektu
+48 535 829 457

Płytki drewnopodobne

Jak wybrać odpowiedni materiał podłogowy? Zastanawiasz się jakiego materiału użyć do wykończenia podłogi w łazience, czy holu? Dziś już nie musisz dłużej szukać, bowiem płytki drewnopodobne to płytki, które pozwolą cieszyć się piękną, choć niebanalną podłogą. Rozwiązanie łączy w sobie trwałość gresu i design drewna.

W zależności od tego, jakie pomieszczenie chcemy urządzić możemy wybrać kilka materiałów podłogowych. Na pewno w pomieszczeniach takich, jak salon czy sypialnia doskonale sprawdzi się parkiet drewniany czy z materiału drewnopodobnego. Wiele osób decyduje się jednak także na płytki ceramiczne podłogowe , ponieważ jest to niezwykle trwałe rozwiązanie. Podczas, gdy nasze panele podłogowe mogą ulec zniszczeniu przy uciążliwej eksploatacji, płytki ceramiczne na pewno nie ulegną wytarciu czy innym, trudnym do usunięcia defektom.

Co więcej, w wielu wypadkach takie płytki są zdecydowanie bardziej estetyczne i nadają wnętrzu o wiele bardziej eleganckiego charakteru. Zdecydowana większość osób sięga po płytki także wtedy, gdy chce urządzić funkcjonalną kuchnię czy łazienkę.

Nie musisz zastanawiać się co będzie lepsze dla danego pomieszczenia. Setim Desert to kilka wzorów kolorystycznych, które ułatwią dopasowanie wyglądu podłogi, do ogólnego zarysu w Twojej głowie. Dziś przekonasz się, że wykończenie mieszkania może okazać się niebanalne, a Twoje pomysły, łatwo przełożyć na rzeczywistość. Doskonały pomysł, na zastosowanie tak w łazience, jak na tarasie, umożliwia dopasowanie przestrzeni, bez zbędnych różnic, które wielu z nas zmuszonych jest użyć. Setim Desert, nadaje się do każdego pomieszczenia dzięki mrozoodporności. Czyszczenie tych powierzchni, także nie powinno przysporzyć nam wielu problemów. To rozwiązanie dla każdego, kto docenia ładny design, funkcjonalność i trwałość gresu. Setim Desert jest strzałem w dziesiątkę.