Zamów bezpłatną wycenę projektu
+48 535 829 457

Wybór materiałów do elewacji

Firma Cerrad zajmuje się produkcja mrozoodpornych, ceramicznych, gresowych i klinkierowych płytek, przeznaczonych głównie do użytku zewnętrznego. Posiada duże doświadczenie, gdyż powstała jeszcze przed wojna, natomiast 1994 roku przekształciła się i wówczas przyjęła swoją obecna nazwę. Firma ma ogromną rzeszę klientów w kraju i zagranica, a jej rynek zbytu nieustannie się poszerza. Stała współprace podejmuje z kontrahentami z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białoruś i wielu innych krajów z całego świata. Cerrad stawia na permanentny rozwój i nowe technologie.

Posiada jedną z najnowocześniejszych fabryk, która pozwala na wyprodukowanie nawet 9 000 000 m2 płytek rocznie. Ponadto, firma dba o środowisko redukując zużycie energii i emisję spalin, natomiast odpady pochodzące z produkcji zwykle są ponownie przetwarzane. Dużą popularnością cieszą się płytki elewacyjne Cerrad. Burgund to jedna z kolekcji bardzo często widziana na polskich podwórkach – ma kilka możliwych rozmiarów i pasuje do różnorodnej kolorystyki.

 

Jeśli od podstaw projektujemy własny dom, często przykładamy szczególną uwagę do tego jak będzie wyglądała jego zewnętrzna elewacja, jak ma prezentować się jego ogólny kształt, a także do tego jakie będzie jego otoczenie – ogród, podwórko, ogrodzenie, czy inne elementy znajdujące się w pobliżu. Zwłaszcza elewacja wydaje się mieć szczególny wpływ na to, jak odbierany będzie nasz dom przez osoby z zewnątrz. Jednym ze sposobów na jej ciekawe wykończenie są płytki elewacyjne. Przy obecnej ofercie artykułów budowniczych i dekoracyjnych możemy całkowicie świadomie decydować o tym, jak będzie prezentować się elewacja.

Piękne dopracowane ściany czasem potrafią przyćmić urok wnętrza domu. W ich kreowaniu nie ma już miejsca na przypadkowość, jak było jeszcze kilkanaście lat temu. Dlatego warto zadbać o odpowiedni dobór płytek lub innych materiałów, tak by nie tylko charakteryzowały się trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, ale również wyglądały atrakcyjnie i zdobiły dom z zewnątrz.